Komunikat o błędzie

  • Warning: Trying to access array offset on value of type null w template_preprocess_views_nivo_slider_view() (linia 46 z /home/webszok/ftp/lapis/rusztowaniaidrabiny_pl/sites/all/modules/views_nivo_slider/views_nivo_slider.module).
  • Warning: Trying to access array offset on value of type null w template_preprocess_views_nivo_slider_view() (linia 47 z /home/webszok/ftp/lapis/rusztowaniaidrabiny_pl/sites/all/modules/views_nivo_slider/views_nivo_slider.module).
  • Warning: Trying to access array offset on value of type null w template_preprocess_views_nivo_slider_view() (linia 48 z /home/webszok/ftp/lapis/rusztowaniaidrabiny_pl/sites/all/modules/views_nivo_slider/views_nivo_slider.module).
  • Warning: Trying to access array offset on value of type null w template_preprocess_views_nivo_slider_view() (linia 49 z /home/webszok/ftp/lapis/rusztowaniaidrabiny_pl/sites/all/modules/views_nivo_slider/views_nivo_slider.module).
  • Warning: Trying to access array offset on value of type null w template_preprocess_views_nivo_slider_view() (linia 50 z /home/webszok/ftp/lapis/rusztowaniaidrabiny_pl/sites/all/modules/views_nivo_slider/views_nivo_slider.module).

Wynajem

Wypożyczalnia rusztowań, wynajem rusztowań Zielona Góra
Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie wynajmu rusztowań, posiadamy własny transport ciężarowy oraz doświadczoną kadrę monterów z uprawnieniami Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.

 

W naszej ofercie posiadamy rusztowania elewacyjne, modułowe, aluminiowe przejezdne oraz warszawskie. Wszystkie nasze rusztowania posiadają odpowiednie certyfikaty oraz spełniają polskie normy. W naszej wypożyczalni posiadamy także zsypy do gruzu oraz ogrodzenia budowlane. Zapewniamy szybką i fachową obsługę.
Jesteśmy liderem w zakresie rusztowań w województwie lubuskim - rusztowania Zielona Góra (wypożyczalnia rusztowań, wynajem rusztowań Zielona Góra).